wtorek, 25 stycznia 2011

przerwij czekanie.

rutyną staje się bezradność. bezradność przeradza się w zdołowanie. kiedy nastąpi koniec tego wszystkiego? nie mam pojęcia... zdążyłam się przyzwyczaić. już od dwóch godzin siedzę przed monitorem komputera i czekam aż u dołu ekranu wyskoczy okienko pokazujące twój status, uświadomi mi, że już moje czekanie dobiegło końca.  tymczasem przegryzam patyczek po lizaku i słucham muzyki. nie mogę się doczekać, kiedy napiszę ci 'hej' i dowiem się co u ciebie słychać. to wszystko jest takie skomplikowane. dobrze zrobiłam zapisując sobie wszystkie 'nasze' piosenki. słuchając ich wiem, że jakaś twoja część, rąbek zmysłowości jest przy mnie. wyobrażam sobie, że i ty słuchasz tego kawałku i myślisz sobie w ten sam sposób co ja. pomaga mi to wytrwać. przerwij to czekanie, pozwól by na mojej twarzy znów zagościł niewinny uśmiech, który pojawia się tylko na specjalne okazje. patyczek po lizaku złamał się, muzyka skończyła grać, już czas, najdroższy, już czas.Brett Dennen - Ain't No Reason <3 (klik)

love will come set me free, i know it will.

11 komentarzy:

 1. Taaaak. Ty chociaż wiesz, że się pojawi.
  Jak czekam.
  I czekam.
  I czekam.
  I nic...

  OdpowiedzUsuń
 2. Pojawi się, i da twojej duszy ukojenie. :) Słuchanie piosenek razem jest świetne właśnie pod tym względem, jakim go opisałaś.
  Kocham twój blog. ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. hmmm czekanie potrafi być męczarnią

  OdpowiedzUsuń
 4. `ślicznie masz na imię ;**

  nienawidze czekac !. ;//

  OdpowiedzUsuń
 5. `eii no. no co ty gadasz ?. jestes śliczne ;>
  moja Monia <333333333333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 6. `to nie tylko komplementy, to prawda !. <3333333

  OdpowiedzUsuń
 7. masz talent do pisania, czesto tez tak robie, ze czekam tylko, az sie wyswietli jego status, wchodze na dostepny i daje jakis tajemniczy opis i zawsze napisze ;>

  OdpowiedzUsuń
 8. `eii no, ty mi nie wierzysz ?. ;dd

  OdpowiedzUsuń
 9. hmmm, kobieta nie może czekać na faecta. bo cierpi. ona musi być gotowa w każdej chwili odejść, bo [potrafi. potrafi bez niego zyć.

  OdpowiedzUsuń