niedziela, 6 lutego 2011

rekompensata.

obejmując cię, nie chcę byś wyrwał się z mojego uścisku. chcę być przy tobie. zrekompensować sobie wszystkie stracone dni, które najchętniej wyrzuciłabym z pamięci, pozostawiając tylko te dobre, podczas których mogłam kochać i być kochaną przez ciebie. i znów muszę przypomnieć sobie twój zapach, który wietrzał z dnia na dzień, aż przestał być odczuwalny, nie pozostała po nim ani jedna rozkoszna mgiełka uniesienia. oczy zachodzą mi mgłą, próbuje powstrzymać się od łez zwiastujących radość, bezskutecznie. ocieram je szybko. nie zauważasz ich, czuję ulgę, dzięki temu nie zobaczysz jak jestem słaba i bezbronna bez ciebie. w końcu słyszę twój głos. wszystkie z wypowiedzianych zdań ubierasz w słowa przeznaczone tylko dla mnie. jesteśmy sami, nikt nie ma prawa nam przeszkodzić, nie chcę cię zostawiać, boje się. wszystko bez ciebie jest takie przygnębiające i ponure. kiedy pojawiasz się z uśmiechem na twarzy, czuję dziwny ucisk w żołądku, a może ciepło, trudno to uczucie sprecyzować, ale jest jedyne i niepowtarzalne. znika wraz z poczuciem twojej bliskości, ucisku twojej dłoni w mojej, bezpieczeństwa, którym mnie obdarzasz. jesteś moim falochronem, chroniącym mnie przed wszystkimi falami, czy to smutków, niebezpieczeństw, czy problemów. nie burzmy go, niech pozostanie silny w swojej konstrukcji, współdziałajmy. jeśli obydwoje pragniemy szczęścia, nie będzie łatwo podburzyć naszych uczuć. trwaj przy mnie, bezlitośnie długo, najdroższy.

19 komentarzy:

 1. mimo wszystko lubię czytać to co napiszesz

  OdpowiedzUsuń
 2. Cholera jasna, aż mi się łzy cisną na oczy, takie to piękne!

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się z poprzedniczką ; D

  OdpowiedzUsuń
 4. to bylo piekne, az sie wzruszylam, tak troche jakby moja milosc, ktora juz minela, choc w moim sercu trwa nadal, piekna milosc, uwielbiam cie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem pod wrażeniem... z każdą Twoją notką, z każdym Twoim słowem myślę sobie, że mam tak samo, że opisujesz też to, co ja czuję... ;x

  OdpowiedzUsuń
 6. no własnie .. po prostu, kochają.

  OdpowiedzUsuń
 7. fajny bloog!:)
  zapraszam do sb :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Z tymi pamiętnikami ma chyba tak każdy, kto je prowadzi. Nie ma ludzi niezmiennych. A z roku na rok zmieniają się nasze przekonania, gusty, style i tysiące innych rzeczy. Dlatego to, co w 2009 wydawało się być najbardziej coolaśną rzeczą pod słońcem, teraz jest czymś obciachowym.

  Postaram się nie płakać, jeśli nie chcesz, ale piszesz cudownie. Miłość jest cudowna. Normalnie cud, miód i maliny!

  OdpowiedzUsuń
 9. fajny blog:)
  zapraszam do mnie:)

  http://karolina-rybak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. ah, jak ty pięknie piszesz!

  OdpowiedzUsuń
 11. mam nadzieje, ze zobacze te zdjecia z brokatu! Dziekuje za te mile slowa, ale nie slodz mi tak, bo jestem jeszcze amatorem i moje zdjecia nie maja w sobie jeszcze takiej ekpresji jakbym chciala, pracuje duzo nad swiatlem ; > uwielbiam je

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudnie, a co najlepsze przyjemnie się czyta ;)

  OdpowiedzUsuń