niedziela, 17 lipca 2011

wyjazd...

Kochani, wyjeżdżam na niecały tydzień z moimi ukochanymi dziewczynami na wakacje, nad jezioro. Modlę się o ładną pogodę, ciepłą wodę i cudowny klimat! Wszystkie rzeczy upchnięte do torby, ledwo co się zapina, ale wszystkie sukienki, bluzki, czy też sweterki mają odrobinę miejsca w torbie, dzięki Bogu. Czy Wy też pakując się macie myśl przewodnią "Czegoś zapomniałam, tylko czego?" ?
Kurczę, już się nie mogę doczekać... :)


A teraz  link do naprawdę świetnego bloga http://sera.blox.pl/html, klikajcie i czytajcie, Krzysiek ma naprawdę talent do pisania, ja go nieco wspomagam, tak więc i Wy wspomóżcie nas czytaniem... :)


Trzymajcie się ciepło.
Mam nadzieję, że wyjazd przyniesie ukojenie, na mój ból.

9 komentarzy:

 1. Miłego wyjazdu! Napewno zapomnisz o całym tym bólu który niedawno cię spotkał. W towarzystwie zazwyczaj tak się dzieje. Życze Ci właśnie tego :*

  OdpowiedzUsuń
 2. życzę wspaniałej pogody i zabawy, niech ten wyjazd będzie udany, oby ukoił Twój ból, koniec przyjaźni to niełatwa sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci bardzo udanego wyjazdu!
  Dziękuję za taki cudowny komentarz, który u mnie niedawno zostawiłaś. Właśnie takie słowa działają na mnie jak paliwo wypełniające bak samochodu. Stawiam nowe cele. Uwielbiam to robić. Dzięki temu nigdy się nie nudzę a zawsze, gdy walka jest wygrana osiągam satysfakcję. Cieszę się, że myślimy podobnie.

  Pozdrawiam
  V

  PS: cóż to za ból?

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłego, cudownego, szaleńczego, dzikiego i niezapomnianego tygodnia w towarzystwie przyjaciół życzę. Z całego serduszka wspomagam też modlitwy o klimat z Miami. c:

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę udanego wyjazdu, oby pogoda wam dopisała!
  Mnie zawsze trapi myśl: "O czym zapomniałam?", zazwyczaj na miejscu się okazuje, o czym nie raz się niestety przekonałam, ale ja mam po prostu do tego talent.

  Z pewnością zajrzę na jego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Udanego wyjazdu ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Trochę zazdroszczę :)
  A nad jakie jeziorko, jeśli można wiedzieć?
  Oo tak, nawet gdy wybieram się do centrum handlowego, to przy wyjściu dopada mnie myśl "Czegoś zapomniałam... napewno!". Ha, ha.

  Życzę Ci "zagojenia ran" i udanego wyjazdu.
  Kochana, co ja bez Ciebie pocznę? <3

  Pozdrawiam
  Twój Martuś ;)
  Kocha

  OdpowiedzUsuń
 8. czasem nawet krótki wyjazd pomaga.

  nominowałam Cię do jakiejs zabawy - Lovely Blog Award :)

  OdpowiedzUsuń
 9. oby było Ci tam fajne, obyś odpoczęła. <3

  OdpowiedzUsuń